Aktualności

Usługa pozycjonowania stron z gwarancją top10 02.01.2019

Oferujemy Państwu usł‚ugę pozycjonowania i optymalizacji strony internetowej.

Jest to najbardziej skuteczna forma reklamy w Internecie, która przyniesie wymierne korzyś›ci dla Pań„stwa firmy.

 

Proponujemy pozycjonowanie bez opłat z góry, dzięki czemu zapłacą… Państwo wyłą…cznie za konkretne efekty naszej pracy. Jeżeli maja Państwo dodatkowe pytania, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. czytaj więcej...
Zasięg pozycjonowania 02.01.2011
Ze względóww bezpieczeń„stwa, nie możemy podać adresów stron Klientów i fraz, na które pozycjonujemy strony www. Zamieszczamy jednak zasię™g pozycjonowania przez naszą firmę. Obecnie zajmujemy się  pozycjonowaniem stron z miejscowości Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań„, Gdań„sk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice oraz Białystok, Gdynia, Czę™stochowa, Sosnowiec, Radom, Kielce, Gliwice i Toruń„. Ostatnio dołą…czył‚y do grona naszych Klientów firmy z Zabrza, Bytomia, Olsztyna, Bielska-Biał‚ej, Rzeszowa i Rudy Ślą…skiej. Jak widać‡ Klienci, którzy nam zaufali, pochodzą… z cał‚ej Polski. Z zasady czym większe województwo, tym wię™ksza konkurencyjność‡ i złożoność pozycjonowania. Poniżej zamieszczamy listę™ województw, rozpoczynają…c od tych największych pod wzglę™dem terytorialnym:

1. mazowieckie

2. wielkopolskie

3. lubelskie

4. warmiń„sko-mazurskie

5. podlaskie

6. dolnoślą…skie

7. pomorskie

8. łódzkie

9. kujawsko-pomorskie

10. podkarpackie

11. małopolskie

12. lubuskie

13. śląskie

14. świętokrzyskie

15. opolskie

W niektórych przypadkach wycena pozycjonowania jest niezależna od miejsca dział‚ania Klienta (szczególnie w działalności typowo internetowej, jak np. sklep internetowy wysył‚kowy).

Aby się™ dowiedzieć‡, czym jest pozycjonowanie, zapraszamy do zapoznania się™ z naszą ofertą…. Zachęcamy do odwiedzenia też strony Wikipedii, gdzie jest wyczerpują…cy opis zagadnienia na temat pozycjonowania stron.

W celu wyceny pozycjonowania Państwa stony internetowej, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza lub telefonicznie.

czytaj więcej...
Pomoc w doborze słów kluczowych (fraz) do pozycjonowania 01.12.2009

Nasi Klienci często zastanawiają się, jakie słowa kluczowe będą najlepsze dla promowania strony w Internecie. Oczywiście pomagamy w doborze słów - fraz, na które najlepiej będzie pozycjonować stronę. Opieramy się przy tym na najważniejszych danych zawartych w Google, naszym doświadczeniu i naszej bazie danych zawierającej odpowiedzi z prowadzonych ankiet, którą stale rozbudowujemy. Zdarza się, że spotykamy się z niezgodnością Klienta z proponowanymi frazami. Dlatego też chcielibyśmy nieco pomóc w zrozumieniu naszych propozycji fraz, która zwykle wiąże się z chęcią dobrania słów, które przyniosą zyski Klientowi w momencie, kiedy strona będzie na wysokich pozycjach.

Dobry dobór fraz polega na takim ich wyborze, który pozwoli stronie internetowej Klienta zarabiać. Brzmi to dość kolokwialnie, jednak naszym celem jest osiągnięcie zysku dla Klienta - inaczej usługa pozycjonowania nie miałaby racji bytu. Dla niektórych zysk to konkretny dochód, dla innych prestiż firmy (który w okresie długofalowym również przynosi wymierne korzyści), aczkolwiek jakiej formy nie przyjmie, zysk jest wyznacznikiem w doborze słów kluczowych.

Dla niektórych potencjał zysku jest wprostproporcjonalny do odwiedzić ich witryny i tak właściwie to stąd wynika niezrozumienie naszej propozycji doboru fraz. Postaramy się przedstawić to na przykładzie. Wyobraźmy sobie, że szukamy serwisu samochodowego w konkretnej miejscowości (załóżmy, że będzie to Warszawa). Korzystając z Google, najpopularniejszej wyszukiwarki w Polsce, wpisujemy w okienko zapytania "serwis" (wyniki wyszukiwania  tutaj ). Korzystając z dostępnych narzędzi, dowiadujemy się, że miesięczna liczba wpisywania słowa "serwis" jest bliska 2 milionów. Ktoś powie, spora liczba, czyli wiele odwiedzin strony (w przypadku zajmowania wysokiej pozycji na tą frazę). A sporo odwiedzin, to duży zysk. Wcielając się z powrotem w rolę szukającego serwisu samochodowego w Warszawie, szybko zauważymy, że wyniki wyszukiwania nie są dla nas satysfakcjonujące i wpisujemy bardziej sprecyzowaną frazę tj. "serwis samochodowy". Właśnie tak postępują potencjalni klienci - precyzują zapytanie do wyszukiwarki. Blisko 2 miliony zapytań nie przyniosło nam ani jednego klienta. A warto wiedzieć, że wypozycjonowanie takiej ogólnej frazy do top10 kosztuje znacznie więcej od fraz sprecyzowanych dla naszej grupy docelowej. Należy tez zwrócić uwagę, że większość Internautów "jest nauczona" wysyłać bardziej ukierunkowane zapytania (my następnym razem, kiedy będziemy szukali serwisu samochodowego, nie wpiszemy już słowa "serwis" lecz ograniczymy zapytanie, najbardziej jak tylko można).

W przypadku frazy "serwis samochodowy" jest już lepiej - jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że wyświetlone wyniki będą zawierały strony serwisów samochodowych, jednak czy to będzie Warszawa? Niekoniecznie, dlatego precyzujemy zapytanie dla naszego przykładowego miasta i wpisujemy "serwis samochodowy Warszawa" (oczywiście większość z Internautów wpisze miasto z małej litery, ale nie wpłynie to na wyniki wyszukiwania). Otrzymane wyniki tutaj. Jak widać, tego szukaliśmy i przeglądamy kolejno strony w otrzymanych wyników, porównując ceny, terminy i inne interesujące nas szczegóły skorzystania z tej lub innej oferty.

Proszę zauważyć, że pomimo miesięcznej liczby wyszukiwań na tą frazę okolicach 1000, jesteśmy pewni, że właśnie ta fraza wywoła ruch  na naszej stronie z serwisem samochodowym w Warszawie oraz że odwiedzający nas będą potencjalnymi klientami. W przypadku źle dobranych fraz zdarza się również, że naszą stroną będzie odwiedzać spora liczba Internautów, jednak okazać się może, że będą to osoby szukające czegoś całkowicie innego i po kilku sekundach wyjdą z naszej witryny.

Powyżej został przedstawiony tylko przykład - często przy doborze wyrażeń do celów pozycjonowania stron dochodzą dodatkowe epitety nie związane z miejscowością (wiele firm prowadzi działalność na terenie całej Polski lub wyłącznie poprzez Internet), jednak pragniemy tylko zwrócić uwagę na niejednoznaczne znaczenie ilości wysyłanych zapytań do wyszukiwarki Google.

Niektórzy klienci sami dobrze dobierają frazy po podstawowej wskazówce - zawsze postawmy się w roli naszego Klient, czego będzie szukał, co wpisze w wyszukiwarkę.

Oczywiście zawsze zostawiamy Klientowi możliwość ostatecznego wyboru fraz, na które chce pozycjonować stronę, jednak warto powierzyć nam dobór fraz lub przynajmniej zastosować się do naszych wskazówek, ponieważ pragniemy osiągać wspólny sukces, niosący za sobą konkretny zysk.

czytaj więcej...
Pozycjonowanie www i sprzedaĹź produktĂłw 03.07.2009

Przełożenie sprzedaży produktów (usług) oferowanych na stronie internetowej w odniesieniu do uzyskanej pozycji w wyszukiwarce (głównie Google), jest niesamowicie wielkie i w przypadku produktów sprzedawanych wznacznych ilościach za pośrednictwem stron www jest najbardziej skuteczną reklamą z wszelkich dostępnych. W Internecie, czyli gąszczu stron internetowych, jednych pozycjonowanych, innych nie, pozycja, którą zajmuje strona jest najsilniej wpływająca na wysokość sprzedaży. Oczywiście każdą kampanie reklamową, a takową jest również usługa pozycjonowania stron, należy wspierać równorzędnie innymi kampaniami, jednak jak pokazują wszelkie badania reklamy i promocji towarów i usług, pozycjonowanie stron jest najlepszą i najszybciej przynoszącą korzyści formą reklamy, dlatego szczególnie mocno zwracamy uwagę na siłę pozycjonowania i jego zalety.  Jak widać przełożenie pozycji strony w wyszukiwarce na sprzedaż produktów i usług oferowanych (za pośrednictwem Internetu i nie tylko bo przecież większość stron, które są w sieci, są jedynie prezentacją firmy, działającej poza Internetem), jest bardzo duże i na tyle istotne, że pozwala w niepewnych czasach dla firmy być albo nie być w tym pełnym konkurencji rynku.

czytaj więcej...
Co to jest ban Google? 14.06.2009
Ban Google to inaczej wyrzucenie strony z indeksu wyszukiwarki ze względu na nieprawidłowe pozycjonowanie stron internetowych. Zwykle bana Google otrzymuje strona świeża, czyli taka, która jest stosunkowo krótko dostępna dla internautów (od niedawna jest w indeksie Google). Z nowymi domenami trzeba uważać, żeby nie przesadzić w każdej z używanych technik, a ryzyko jest tutaj spore. Zgodnie z informacjami podanymi przez Google'a, nienaturalnie szybki wzrost popularności danej domeny jest równoznaczny z próbą nadmiernej manipulacji pozycji i strona taka jest "karana", np. nagłym spadkiem pozycji w wynikach wyszukiwania (po wcześniejszym silnym wzroście) i utrzymaniem się strony na tym niskim poziomie przez dłuższy okres czasu. Jednak to jeszcze nie jest typowy "ban". Z banem mamy do czynienia w momencie, kiedy strona zostanie całkowicie wyrzucona z indeksu - brak jej wtedy na jakiejkolwiek pozycji. Powrót do dobrych wyników może okazać się bardzo czasochłonny w przypadku takiej reakcji wyszukiwarki, na zbyt dynamiczne pozycjonowanie nowej strony, dlatego należy szczególnie unikać występowania ryzyka otrzymania kary od Google. czytaj więcej...

Skuteczne pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych jest procesem długofalowym, jednak dobrze wypozycjonowana strona pozwala w krótkim czasie przynieść wymierne korzyś›ci.

Warto się zastanowić‡, czy lepiej wypozycjonować‡ stronę™ szybko i cieszyć się wynikiem przez krółtki okres czasu, czy może pozycjonować‡ "dł‚ugoterminowo", czego efektem bę™dzie wielokrotny zwrot poniesionych nakładów na reklamę™ w Google.

Jeś›li chcesz otrzymywać najnowsze informacje o naszej ofercie, promocjach, ofertach pracy, czy też ważniejszych wydarzeniach z życia firmy, zapisz się™ do naszego biuletynu informacyjnego: